• Popis
  • Použité technologie
  • Velikostní tabulka
  • Video
  • Výměna a vrácení
  • Hodnocení (0)
  • Diskuze (0)

Popis

Wrangler BOSTIN HOME COMFORTS

Pánské džíny Wrangler BOSTIN HOME COMFORTS z inovativní pánské řady Cold Ready Wrangler s příměsí vlákna Thermolite® pro zvýšení tepelného komfortu. Perfektní džíny pro chladné zimní období.

  • modern slim střih
  • středně vysoký sed
  • 5 praktických kapes

Parametry produktu Wrangler BOSTIN HOME COMFORTS

Materiál 71% bavlna, 27% polyester, 2% elastan
Technologie COLD READY

Použité technologie

COLD READY

Teplota klesla pod nulu, ale Vy i tak můžete vyrazit ven ve Vašich oblíbených kalhotách! S technologií COLD READY Vás zima nebude omezovat. Tato technologie spočívá vtkáním dutého vlákna Thermolite® do materiálu kalhot. Duté vlákno obsahuje vysoké množství vzduchu, který patří mezi nejlepší izolace a tak Vás ochrání před nepříjemnou zimou.

Velikostní tabulka

Video

Výměna a vrácení

Pokud se stane, že Ti zakoupené zboží nebude vyhovovat, můžeš ho vyměnit, vrátit nebo reklamovat dvěma způsoby.

 

Vrácení
Zakoupené zboží můžeš vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky na kterékoliv naší kamenné prodejně, stejně tak i v kamenných prodejnách Sportisimo, kde Ti budou vráceny peníze. Zboží můžeš zaslat také balíkem na naši doručovací adresu. I v tomto případě musí být dodržena lhůta 14 dnů od převzetí zásilky. Spolu se zbožím přilož do balíku fakturu a formulář odstoupení od smlouvy. Balík neodesílej na dobírku.

 

Výměna

Zboží z e-shopu můžeš do 14 dnů od převzetí zásilky vyměnit osobně na všech našich Molo i Sportisimo prodejnách za jakékoliv zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě. Zboží také můžeš zaslat spolu s fakturou a formulářem o výměně zboží na naši doručovací adresu, a to ve lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky. Balík neodesílej na dobírku.

 

Reklamace
Zboží z e-shopu můžeš reklamovat na jakékoliv Molo i Sportisimo prodejně, kde s Tebou bude sepsán reklamační protokol. Spolu se zbožím je nutné předložit kupní doklad. Reklamované zboží můžeš zaslat balíkem na naši doručovací adresu. Zboží dobře zabal, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Do balíku přilož fakturu a reklamační list. Záruční doba na produkty všech značek je 24 měsíců. Balík neodesílej na dobírku.

 

 

Hodnocení (0)

Celkové hodnocení

0

hodnocení produktu

0
0
0
0
0

Máš tohle zboží? Poděl se o zkušenosti!

Přidat vlastní hodnocení

Vložit nové hodnocení

1

Oznámkuj svou zkušenost se zbožím

Špatné
Výborné

2

Řekni nám něco o sobě


3

Přidej slovní hodnocení

Tvoje slovní hodnocení pomůže ostatním při výběru zboží. Tak se neboj popsat přednosti a/nebo slabiny výrobku.

Diskuze (0)

Ptej se, rádi poradíme

Vložit nový komentář

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit