AKTUÁLNĚ: Kromě e-shopu můžete od pondělí 12. 4. využít k nákupu dětského zboží prodejnu Molo Olomouc, ostatní prodejny jsou do odvolání zavřené. Zjistit víc

Vans MN DUNVILLE SHADES

439 Kč
9511141912
  • Popis
  • Výměna a vrácení
  • Hodnocení (0)
  • Diskuze (0)

Popis

Vans MN DUNVILLE SHADES

Každý pořádný letní outfit by měl být doplněn stylovými slunečními brýlemi, a to nejen pro zdokonalení stylu, ale zároveň i pro ochranu očí před slunečními paprsky. Tyhle fashion sluneční brýle Vans MN DUNVILLE SHADES okrouhlého tvaru jsou přesně tím doplňkem, který budeš chtít nosit kamkoliv. Tvar obrouček se bude hodit pro hranaté a srdcové tváře a tmavě zabarvená skla pomáhají zmenšovat prudké světlo, chrání před oslněním a zároveň udrží barvy přirozené. Tak už na nic nečekej a vyjeď si na výlet bez omezení. 

  • okrouhlý tvar brýlí vhodný pro hranaté a srdcové tváře
  • UV400/CE
  • retro design

Parametry produktu Vans MN DUNVILLE SHADES

Barva Hnědá
Rámeček 53 % polykarbonát, 47 % cupronickel
Polarizační sklo ne

Výměna a vrácení

Pokud se stane, že Ti zakoupené zboží nebude vyhovovat, můžeš ho vyměnit, vrátit nebo reklamovat dvěma způsoby.

 

Vrácení
Zakoupené zboží můžeš vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky na kterékoliv naší kamenné prodejně, stejně tak i v kamenných prodejnách Sportisimo, kde Ti budou vráceny peníze. Zboží můžeš zaslat také balíkem na naši doručovací adresu. I v tomto případě musí být dodržena lhůta 14 dnů od převzetí zásilky. Spolu se zbožím přilož do balíku fakturu a formulář odstoupení od smlouvy. Balík neodesílej na dobírku.

 

Výměna

Zboží z e-shopu můžeš do 14 dnů od převzetí zásilky vyměnit osobně na všech našich Molo i Sportisimo prodejnách za jakékoliv zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě. Zboží také můžeš zaslat spolu s fakturou a formulářem o výměně zboží na naši doručovací adresu, a to ve lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky. Balík neodesílej na dobírku.

 

Reklamace
Zboží z e-shopu můžeš reklamovat na jakékoliv Molo i Sportisimo prodejně, kde s Tebou bude sepsán reklamační protokol. Spolu se zbožím je nutné předložit kupní doklad. Reklamované zboží můžeš zaslat balíkem na naši doručovací adresu. Zboží dobře zabal, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Do balíku přilož fakturu a reklamační list. Záruční doba na produkty všech značek je 24 měsíců. Balík neodesílej na dobírku.

 

 

Hodnocení (0)

Celkové hodnocení

0

hodnocení produktu

0
0
0
0
0

Máš tohle zboží? Poděl se o zkušenosti!

Přidat vlastní hodnocení

Vložit nové hodnocení

1

Oznámkuj svou zkušenost se zbožím

Špatné
Výborné

2

Řekni nám něco o sobě


3

Přidej slovní hodnocení

Tvoje slovní hodnocení pomůže ostatním při výběru zboží. Tak se neboj popsat přednosti a/nebo slabiny výrobku.

Diskuze (0)

Ptej se, rádi poradíme

Vložit nový komentář

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit