Vans M SQUARED OFF

Sluneční brýle V07EJ2V

hodnotil 1 zákazník
hodnocení: 2
 • Popis
 • Specifikace
 • Hodnocení
 • Diskuze
 • Výměna a vrácení
 • Může se také hodit

Popis

Vans M SQUARED OFF

Slušivé sluneční brýle Vans M SQUARED OFF vyrobené z kvalitních materiálu tak, aby ochránily Váš zrak před ostrým slunečním svitem a Vy přitom byli stále styloví.

 • ochrana proti UV záření
 • malé logo značky na nožičce brýlí

Specifikace

Parametry produktu Vans M SQUARED OFF

Materiál 60% slitina mědi a niklu, 40% polykarbonát

Hodnocení

Celkové hodnocení

1

hodnocení produktu

0
0
0
0
1

Máš tohle zboží? Poděl se o zkušenosti!

Přidat vlastní hodnocení
 • Radek - 20:00 2. 7. 2017


  Tyto brýle rozhodně nedoporučuji. Kvalita neodpovídá ceně. Na prodejně v Opavě jsem tyto brýle zakoupil a ještě ten den cca za dvě hodiny mi praskli. Personál prodejny ochotně vyřešil moji reklamaci a vyměnil mi rozbité brýle za ty stejné. Ty mi vydrželi přesně měsíc, pak opět praskli. Teď čekám jak se prodejce k reklamaci postaví.

Diskuze

Ptej se, rádi poradíme

Vložit nový komentář

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Výměna a vrácení

Pokud se stane, že Ti zakoupené zboží nebude vyhovovat, můžeš ho vyměnit, vrátit nebo reklamovat dvěma způsoby.

 

Vrácení
Zakoupené zboží můžeš vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky na kterékoliv naší kamenné prodejně, stejně tak i v kamenných prodejnách Sportisimo, kde Ti budou vráceny peníze. Zboží můžeš zaslat také balíkem na naši doručovací adresu. I v tomto případě musí být dodržena lhůta 14 dnů od převzetí zásilky. Spolu se zbožím přilož do balíku fakturu a formulář odstoupení od smlouvy. Balík neodesílej na dobírku.

 

Výměna

Zboží z e-shopu můžeš do 14 dnů od převzetí zásilky vyměnit osobně na všech našich Molo i Sportisimo prodejnách za jakékoliv zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě. Zboží také můžeš zaslat spolu s fakturou a formulářem o výměně zboží na naši doručovací adresu, a to ve lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky. Balík neodesílej na dobírku.

 

Reklamace
Zboží z e-shopu můžeš reklamovat na jakékoliv Molo i Sportisimo prodejně, kde s Tebou bude sepsán reklamační protokol. Spolu se zbožím je nutné předložit kupní doklad. Reklamované zboží můžeš zaslat balíkem na naši doručovací adresu. Zboží dobře zabal, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Do balíku přilož fakturu a reklamační list. Záruční doba na produkty všech značek je 24 měsíců. Balík neodesílej na dobírku.