Vans x Marvel

 

Dlouho očekávaná kolaborace Vans a Marvel je tady! Vans a Marvel spojili své síly, aby oslavili legendární superhrdiny Marvel Universe! Kolekce Vans x Marvel nabízí exkluzivní obuv, oblečení a doplňky věnované oblíbeným postavám jako je Spiderman, Hulk, Iron Man, Black Widow, Deadpool a další! Každý produkt je do detailu promyšlený a inspirovaný konkrétními superhrdiny. Užívej si každodenní dobrodružství s postavičkami Marvel prostřednictvím exkluzivní limitované kolekce Vans!

  

  

Kolekce je natolik inspirativní, že jsme nic nenechali náhodě a vdechli jí život! Společně s Film Legends Museum jsme natočili krátký film, kde najdeš Spidermana, Iron Mana a Captain Americu. A to v hodně napínavé akci! Pokud nevěříš, že by se tito tři mohli potají infiltrovat do našeho obchodu a dělat tam neplechu, tak tomu věř! Přesvědčit se můžeš v našem videu!

  

  

Během natáčení byly použity unikátní kostýmy z Film Legends Museum. Pokud chceš vidět i další legendární filmové postavy, neváhej tam zavítat! http://filmlegendsmuzeum.cz/.