Proč nakupovat u nás?

Při objednávce nad 1 500 Kč máš dopravu ZDARMA!


Objednej si zboží v minimální hodnotě 1 500 Kč anebo poskládej svůj košík tak, aby měl tu samou minimální hodnotu a my ti zboží dovezeme zdarma. POZOR! Čas od času doručujeme ZDARMA i u objednávek nad 500 Kč nebo 1 000Kč, stačí sledovat náš e-shop pravidelně a nenechat si tyto akce utéct!

U nás to frčí!

Zboží expedujeme do 48 hodin ve všední dny od potvrzení objednávky a při zvolení platby na dobírku. U platbách kartou online pak do 48 hodin od uhrazení částky.

Doručíme kamkoliv v rámci ČR!

Tvoji objednávku ti dovezeme kamkoliv jen budeš chtít. Spolupracujeme s Českou poštou a s přepravní společností Geis. Jednotlivé ceny za dopravu a termíny doručení najdeš v obchodních podmínkách.

Garance vrácení peněz!

Přišlo ti zboží, které tě zklamalo? Nevěš hlavu, pokud nám ho zašleš do 14 dnů od doručení, tak ti uhradíme celou částku včetně poštovného a ty si tak budeš moc vybrat něco lepšího :). Podrobnější návod najdeš opět v obchodních podmínkách.

Nyní navíc prodloužená lhůta pro výměnu nebo vrácení zboží!

Zboží zakoupené on-line přes e-shop od 1. listopadu do 24. prosince 2017 můžeš vrátit nebo vyměnit v prodejnách MOLO i Sportisimo bez udání důvodu, a to až do 10. 1. 2018.