Mezinárodní mistrovství ve skateboardingu již po deváté v Čechách!

 

Světová skateboardová špička se sjede do České republiky na jeden z nejlepších závodů sezóny - GrandPrix Beroun 2018

 

Praha - GrandPrix Beroun se uskuteční v sobotu 23. června v areálu skateparku v Berouně, jen 15km od Prahy. Domácí i zahraniční diváci tak budou moci zažít tuto neuvěřitelnou show a vidět ty nejlepší závodníky doslova z celého světa!

 

Hlavním partnerem je www.molo-sport.cz, na místě tak najdeš Molo Sneakers stánek, kde se můžeš zúčastnit zajímavých soutěží! Můžeš se přímo u nás nechat vyfotit s botami Vans v nadživotní velikosti a soutěžit přes Instagram, nebo můžeš zkusit naší tipovačku! V obou případech máš šanci vyhrát super ceny! Určitě se u nás otoč! Více informací o našich soutěžích se dozvíš na našem profilu.

 

 

Program akce GrandPrix Beroun začíná již v pátek 22. června příjezdy prvních profesionálních jezdců a jejich oficiálním tréninkem před sobotním mistrovským závodem. Na startovní listině se objeví také celá česká skateboardová reprezentace ve složení Tomáš Vintr, Maxim Habanec a Martin Pek, doplněna slovenskou superstar a členem slovenské skateboardové reprezentace Rišem Turym, který je zároveň vítězem minulého ročníku akce. "GrandPrix Beroun je jedinou akcí svého druhu, kterou přenáší přímo Česká televize. Tento rok bychom rádi opět uspořádali závod, který naplní představy i těch nejnáročnějších jezdců a diváků", říká Tomáš Vintr, zakladatel a pořadatel závodu, který je zároveň členem a jezdcem české skateboardové reprezentace.

Photo credit - http://ww.sodo-kolin.cz/

Uvidíte vybrané a pozvané závodníky z téměř 25-ti zemí doslova z celého světa. Nebudou chybět hvězdy a držitelé zlatých medailí z prestižních X-Games, nebo závodů Světového poháru z USA, Kanady, Japonska, Jihoafrické republiky, Malajsie, Brazílie a doslova celé Evropy. Sobotní závod kategorie PRO nabídne 20 nejlepších, pozvaných závodníků, které doplní 5 divokých karet z ČR a 5 jezdců, kteří se probojují amatérskou kvalifikací. Akci bude přenášet kanál ČT Sport. Vstup na skateboardové mistrovství je zdarma.

Doprovodný program v podobě hudebního festivalu se koná přímo v přilehlém areálu u skateboardového parku u vlakového nádraží a na hudebním pódiu vystoupí hvězdy českého hudebního nebe jako například MARPO & TROUBLEGANG, PIL C, REST & DJ HERBY. Hudební festival je nedílnou součástí celé akce a začíná ihned po skončení skateboardových závodů v 19:00 hodin.

 

Na téhle akci najdeš i stánek Molo Sneakers, neváhej nás navštívit!

Program:

Pátek 22. 6. 2018 - oficiální trénink a otevření areálu pro veřejnost

 

* 13:00 – 21:00 Oficiální trénink závodníků všech kategorií

* 21:00 - Uzavření areálu

 

 

 

Sobota 23. 6. 2018 - GRANDPRIX BEROUN 2018 - hlavní závod

 

* 08:30 – 11:00 Závod kategorie AM

* 12:30 – 15:00 Kvalifikace kategorie PRO - hlavní závod

* 15:00 - 17:00 Semifinále kategorie PRO

* 17:00 - 18:00 Finále kategorie PRO

* 18:00 - 18:10 G-Shock Time Attack Best Trick

* 18:10 - 18:30 Best Trick contest

 

 

Molo Sneakers je hlavním partnerem této akce.

Generálním partnerem celé akce je značka Vans.